ANA SAYFA HAKKIMIZDA MATBAA / OFSET AMBALAJ üRETiM iLETiŞiM


MİSYONUMUZ

* Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize makul fiyatlarda hizmet vermek.

* Kalitede düzeyimizi sürekli kılmak ve verimliliğimizi arttırmak için teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri yakından takip edip makine parkurumuzda her zaman en son teknolojiyi bulundurmak.

* Uzman kadromuzun yenilikçi fikir ve görüşlerine kulak vererek üretim sürecinde meydana gelebilecek aksaklıların önüne geçmek.

* Gerekli iş tecrübesine sahip olmayan personelimizin iş başı yapmadan önce gerekli eğitim ve seminerlere tabii tutup çalıştığı süreç içerisinde gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Artarak devam eden üretim zincirimizi genişleterek, müşterilerimizin ambalaj ve matbaa gereksinimini en son teknolojik olanaklarla karşılayıp hızla değişen pazarda müşterilerimizin rekabet gücünü arttırarak firmamızı ve müşterilerimizi sektöründe en doğruya yönlendirerek hep bir adım ilerisini hedeflemektir.

GRAFİK TASARIM DEPARTMANI

Grafik tasarım departmanımız; Ambalaj ve matbaa sektöründe 1970 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız kurulduğu ilk günden bu yana hizmet vermektedir. Grafik Tasarım departmanı olarak, yaptığımız tasarımlarda müşteri memnuniyetinin yanında tasarımı yapılan ürünün hedef kitlesine de önem vermekteyiz.

Ticaretin başlamasıyla bir malın, bir ürünün diğerlerinden ayırt edilmesi gerekliliği de doğmuştur. Zamanla bazı ürünlerin taşıdıkları özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaya, aranılır olmaya başlaması, bunların kolay ayırt edilmesi gerekliliğini, üzerlerine bazı işaretler koyma zorunluluğu getirmiştir. O dönemde okur yazar kitlesinin fazla olmaması bu işaretlerin, yani markaların daha çok semboller şeklinde oluşmasına sebep olmuştur.

Satıcı ile alıcının karşı karşıya gelmediği günümüzde ise; bir ürünün tüketiciye ulaşması için aracılara gereksinim olmuştur. Haberleşmenin ve ulaşımın bu denli gelişmesi, bir pazarda aynı ürünün pek çok çeşidinin bulunması, buna bağlı olarak self-servis satış ürünlerinin artması, insanları satış öncesi karar vermeye zorlamıştır. En önemlisi pek çok ürünün ambalajlı olarak satılması nedeniyle tüketicinin tatma, dokunma ve deneme şansı kaybolmuştur. Eski deneyimlerine, alışkanlıklarına ya da reklamın etkisine bağlı olarak seçim yapmaya başlamıştır. Bu nedenle ürünler arası ayırt edici işleviyle marka, markayı oluşturan simge, özgün yazı ve işaretlerin önemi her geçen gün daha da artmaktadır.


Copyright © 2021 TokatMarket. All Rights Reserved. Designed by Tokat Market Web Design.