ANA SAYFA HAKKIMIZDA MATBAA / OFSET AMBALAJ üRETiM iLETiŞiM


İş Gücümüz Türkiye'de çok az sayıda kullanılan son model makinalarında yer aldığı ofset baskı makina parkına sahiptir. Makinaların baskı ayarları bilgisayar kontrollü olarak gerçekleştirilir. Dispersiyon işlemleri de kuruluşumuz tarafından kendi donanım ve elemanlarımızla sağlanır.

Üretimde her aşama, bir sonranın başarısına ya da başarısızlığına zemin oluşturur. Başarı zinciri, bu nedenle daima en zayıf halkası kadar sağlamdır. Mükemmellik yalnızca teknolojiyle değil, insan aklı ve dikkatiyle üretilir.

İyi bir baskının tüm süreçlerde kalite ve dikkat gerektirdiğinin bilinciyle, baskılı işinizle ilgili bütün süreçler matbaamız bünyesinde yapılır ve denetlenir.

Matbaamızın bünyesinde yer alan mücellithane birimi, baskı işleminin sonlandırılma aşamasındaki süreçleri üstlenir. Kesim, katlama, tel ve iplik dikiş, ciltleme, omega, şrinkleme ve poşetleme, ambalaj işlemleri bu birimde gerçekleştirilir.

Herşey, öncesiyle ve sonrasıyla bir bütünün parçasıdır. Bu nedenle mükemmellik, öncenin ve sonranın performans bütünlüğüdür. Ayrıntı, toplam kalitenin en önemli öğesidir.

VOLKAN MATBAACILIK, baskı öncesi ve baskı sürecine ilişkin tüm hizmetleri kendi bünyesinde ve en ileri teknolojiyle sağlayan, buna ilişkin tüm altyapıyı barındıran bir kollektif baskı üretim merkezi. Üretim performansının toplam kalite ile mümkün olduğunun bilinciyle, baskı öncesi ve baskı sonrası işlemlerini de ilgili birimlerinde gerçekleştiriyor.

Üretim anlayışımızın ve baskılı işlerimizin, kurumsal imajınızın bir parçası olduğunu biliyoruz... Bu nedenle, bastığımız malzemenin her adetinde, baskı kalitemizi ve mükemmelliğin standartlarını yeniden üretmeye özen gösteriyoruz.

Copyright © 2021 TokatMarket. All Rights Reserved. Designed by Tokat Market Web Design.